Miroslav Stern

Biografie

2023

Dne 23.prosince vyšlo druhé album s názvem Vychází hvězda v digitální podobě do prodeje opět přes distribuční společnost Supraphon, se kterou zpěvák podepsal obdobnou distribuční smlouvu v září roku 2022 pro album Svůj. 

Dnes již můžeme zodpovědně a pevně říci, že jeho tvorba je unikátní kombinací popu, rocku a mnoha dalších stylů. Texty, které si zpěvák vybírá, mají hluboký a osobitý význam, který oslovuje fanoušky napříč republikou, ba i zeměmi. 

V tomto roce zpěvák uskutečnil několik focení například 17. září v divadle Dialog v Plzni, na kterém se zúčastnila spouta lidí včetně osvětlovačů. Jednalo se tak o vlastně jedno z nejsložitějších dosavadních zpěvákova foceních vůbec už jen z důvodu toho, že neprobíhalo, jak je zvykem v ateliéru, ale na podiu divadla.  Focení vedl dvorní fotograf zpěváka Martin Pospíšil, se kterým Miroslav Stern spolupracuje od roku 2021 pravidelně.

Dále se do zpěvákova týmu přidal skladatel David Hanslík, který vnesl do zpěvákova repertoáru spoustu krásných a zajímavých skladeb a inovací včetně nových hitů. Ve zpěvákově týmu se stále nachází Jan Kubín, Lukáš Vondráček, Martin Pospíšil nově David Hanslík a mnoho dalších stávajících i nových členů.

2022

Na začátku roku 2022 podepsal zpěvák distribuční smlouvu s prestižní hudební společností Supraphon. Tato distribuční smlouva na vydaní alba (v digitální podobě) mu poskytla platformu pro další kariérní růst a poskytla mu možnost být tak blíže svým posluchačům. 

Ačkoliv se může zdát, že tento rok nebyl nikterak zásadní pravda je jiná. Zpěvák na začátku tohoto roku podepsal distribuční smlouvu s hudebním vydavatelstvím Supraphon, dále 2. září vyšlo album Svůj (v digitální podobě) na trh a v prosinci téhož roku podepsal zpěvák smlouvu s nezávislou společností výkonných umělců Intergram o správě práv výkonného umělce. Někdo však může tvrdit, že toho zas tak moc nebylo ale přeci jen musíme vzít do úvahy, že zpěvák stále natáčel skladby, zajišťoval věci pro nová alba, rozšiřoval a zpestřoval svůj repertoár, zajišťoval nové změny, spoustu nových spoluprací a mnoho dalšího. 

V této době si začali všichni včetně zpěváka uvědomovat, že mezi jeho fanoušky patří lidé veškeré věkové kategorie od malých dětí až po ty nejstarší. Od té doby si zpěvák snažil a snaží tento fascinující úkaz držet a nikoho za žádnou cenu nezklamat. Skladby v tomto roce pro zpěváka tvoří stále Jan Kubín, ke kterému se přidává skladatel Lukáš Vondráček, který přinesl zpěvákovi několik hitů jako je skladba Ona dá ti sílu či Kouzelná.

2021

V roce 2021 se Miroslav Stern představil tak říkajíc světu jako nové hudební jméno na scéně pop hudby. Jeho první píseň, kterou si nechal napsat a zhudebnit v březnu roku 2021 se okamžitě dostala do rádií, a tak začal zpěvák uvažovat o celém albu s podtitulem Svůj. 

Netrvalo dlouho a zpěvák se rozhodl pro nahrání celého alba, na které zkomponoval zbylé skladby stejně jako tomu bylo u předešlé nahrávky skladatel Jan Kubín. Foto k tomuto albu nafotil v listopadu roku 21 Martin Pospíšil, který se stal zpěvákovým dvorním fotografem a dobrým přítelem, se kterým toho spolu od té doby vymysleli více něž hodně. 

Album Svůj přilákalo pozornost význačných hudebních producentů, skladatelů a mnoha dalších pro zpěváka významných lidí. Ačkoliv se zpěvák snaží svou tvorbu stále zdokonalovat a inovovat tak také chce, aby v ní byli určité rysy, které ho specifikují, a tak se v tomto duchu začalo pracovat na nových skladbách a dalších albech.