Miroslav Stern

Kontakt

Jsme rádi, že jste zde a že máte zájem o spojení s námi. Chceme vám zajistit co nejsnadnější komunikaci a zodpovězení vašich dotazů či připomínek. 

Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme tu, abychom vám poskytli nejlepší služby. Neváhejte se na nás obrátit pomocí e-mailových kontaktů níže, ať už jde o jakýkoliv z vašich požadavků či dotazů. Náš tým je připraven vám pomoci v několika klíčových oblastech:

Korespondence

Pokud máte dotaz týkající se naší společnosti, produktů nebo služeb, neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se  o to, abyste obdrželi včasnou a vyčerpávající odpověď.
office@miroslavstern.com

Správa sociálních sítí

Sledujete nás na sociálních sítích a máte nějaký dotaz či nám chcete zanechat zpětnou vazbu? Naši specialisté na správu sociálních sítí jsou připraveni naslouchat vašim zprávám a reagovat na ně co nejrychleji.
profily@miroslavstern.com

Management a organizace koncertů

Jestliže máte zájem o spolupráci v oblasti pořádání akcí či koncertů, naši manažeři jsou tu, abyste se s nimi spojili a projednali všechny detaily vaší budoucí události.
management@miroslavstern.com

Komunikace s médii

Pro novináře, redaktory a mediální partnery máme k dispozici speciální oddělení pro komunikaci s médii. Pokud potřebujete další informace, rozhovor nebo média, neváhejte nás kontaktovat.
media@miroslavstern.com